RB Kuz Muz - А я люблю Прибалтику другую

Текст песни

Ну а на народ, конечно, им же поебать.
Прибалтика — Россия, дружба на века.
Россия — наш сосед, быть добру всегда.
Прибалтикум, я Венима, запрузи говести, Венима.
On meie naaber, hea taisteledi.
Meil Pribaltikumis on kaunid loojangud,
Kuid valitsus on meil raisk, täitsa pekkis.
Neil ausalt öeldes vaid taskud täituvad,

Рекомендации